Pragnę gorąco podziękować moim dzieciom za wsparcie, jakie mi okazały przez cały ten czas.

Janek był moim asystentem na Festiwalu Lawendy w Uniejowie, smarował Panie kremami, zręcznie sprzedawał z uśmiechem na twarzy!

Moja córka dzielnie obdarowywała mnie pomysłami, rysowała pierwszy logotyp „Babeczek w kąpieli”.

Magda jako pierwsza w naszym domy wprowadziła zdrową żywność.

Janek był też pierwszym zwolennikiem edukacji dla młodych. Stał za mną murem w tej sprawie.

Markowi dziękuję za spotkanie, koncerty, przedstawienia i przygodę życia, za młodzieńczą duszę, miłość do muzyki Chopina, głos, gitarę i życie z pasją. Dziękuję za nastrojenie mojego pianina po wielu latach i za wszystko, bo nie sposób tego wymienić. Tak już jest z aniołami ,że wystarczy jeden dzień by móc uwierzyć w cuda i bajkę o kopciuszku.

Przecież życie toczy się dalej. Zapomnijmy co było i szukajmy dobrego gruntu dla naszych ziarenek miłości.

We właściwym momencie zakiełkowało we mnie to ziarenko.

Pewien kolega powiedział mi wtedy, że ziarenko trafiło na dobry grunt. Dziękuję Ci, że to powiedziałeś. To dla mnie bardzo ważne.

Ważna jest intencja, po której pojawia się myśl. Do obecnego stanu rzeczy doszłam wytrwałością, determinacją i chęcią, którą odnalazłam w sobie, Ty też ją masz!

Obserwuj mnie w mediach społecznościowych!

Przyjaciele „Babeczek w kąpieli”

Droga, którą podążam w kierunku stworzenia  ,Babeczek w kąpieli,, to droga  przemian, serdecznych przyjaźni, pięknych ludzi, pracy ze sobą, dużej pokory wobec życia i wdzięczność.
Dziękuję sobie, że zakochałam się w moim życiu  i poszłam drogą serca.

Będąc chorą i mocno zagubioną kilka lat temu, poszukiwałam wsparcia, przyjaciół, kogoś z podobną historią, Zarejestrowałam się na amazonki.net. Dziewczyny odpisały, zaprzyjaźnij się z nami, będzie ci łatwiej, poprosiły o spotkanie.

Szczególne podziękowania:


Dla prof. Marka Zadrożnego najwspanialszego chirurga onkologa jakiego znam, za cały proces leczenia,za współpracę, troskę, poświęcony czas i opiekę.


Dla pana Krzysztofa Leśniewskiego za moje uzdrowienie, poświęcony czas i opiekę, całą działalność dla ludzi oraz bezinteresowną im pomoc, za dar który posiada.

W trakcie leczenia nowotworu chodziłam do Pana Krzysztofa Leśniewskiego, jest bioterapeutą, uzdrawiał mnie kiedy najbardziej potrzebowałam. Włożył dużo wysiłku abym tutaj została…

Ela Kowalczyk i Monika Kołtuniak, są jak bioterapeutki, anioły w moim życiu, prawdziwa przyjaźń, mogę na nie liczyć zawsze. Ela i Monika dokonywała rzeczy niemożliwych, gdy byłam chora i dla Janka. Były ze mną, trzymały mnie za rękę, ratowały. Możemy nie widzieć się tygodniami lecz jest między nami więź, która trwa.

Baba Joga kontra rak

Grażynka, Marzenka i Zosia – amazonki , założycielki Łódzkiej Fundacji Kocham Życie, po własnych trudnych doświadczeniach postanowiły zostać wolontariuszkami i wspierać kobiety z chorobą nowotworową raka piersi. Stworzyły pierwszą w Łodzi Fundację, miejsce wsparcia dla kobiet z rakiem piersi, która działa do dzisiaj.

Zosia, Marzenka i Grażynka

To wspaniały zespół amazonek, które po własnych traumatycznych przejściach pokazują wszystkim, że rak to nie jest wyrok. Otrzymałam tam wsparcie, troskę i zaproszenie do współpracy i na jogę dla amazonek z ,,Baba joga kontra rak,,.

amazonki.net Marzena Grażyna Zosia

Dziewczyny wzięły mnie pod swoje skrzydła. Marzenka  podała mi swoją dłoń na portalu amazonki.net, Zosia służy radą do dzisiaj i jest wsparciem do dzisiaj. Grażynka z Asią zaprosiły mnie na jogę dla amazonek i do współpracy przy współtworzeniu Fundacji .Tak stałam się instruktorką samobadania piersi w Łódzkiej Fundacji Kocham Życie oraz edukatorem zdrowia w szkołach na terenie Łodzi.

Spotkanie Baba Joga kontra rak

Organizowane przez nas akcje społeczne, marsze, pielgrzymki, warsztaty w szpitalach na rzecz kobiet z chorobą nowotworową, przyniosły mi wiele radości, chęć do życia i poczucie spełnienia. Dziewczyny sprawiły, że poczułam się bardzo potrzebna, zapragnęłam pomagać innym, wspierać i działać społecznie.

Maria Bukowska szczególne i serdeczne podziękowania za wsparcie, wskazówki, bezinteresowną pomoc i drogowskazy.

Baba Joga Kontra Rak – to moja pierwsza przygoda z jogą i miłość do niej, która trwa do dziś.  Kamila Sierocka moja pierwsza instruktorka jogi jest jak kolorowy ptak, który został zesłany na ziemię aby prowadzić ludzi do radości.

1. Ania- Dziękuję mojej przyjaciółce Ani, która jest ze mną od przedszkola. Trzyma mnie za rękę i wspiera.

2. Kama zabrała nas na pierwsze jogowe warsztaty do ,,Karma na wsi,, Gospodarstwa Reni i Marka.

3. Sylwii, że jest najpiękniejszą niezapominajką i aniołem, Izie za inspirację do pomagania innym i jej ,,Znajdź w sobie anioła,, Joasi i Agnieszce za najwspanialsza przygodę życia. Za to że byłyśmy dla siebie wsparciem w tamtych chwilach.

Spotykasz ją i czujesz ,,dotyk anioła,, Sylwia Kikosicka jest mi bliska od pierwszego spotkania, nie można tego zmierzyć, ani zważyć, tak tego dużo, za paczki żywnościowe 🙂 i kochane dobre serce i  naszą kochaną Danusie.


Kama ogromna wdzięczność za tamten czas, za wszystkie bale przebierańców, za uśmiech, za warsztaty w magicznych miejscach, za kreatywność i za pozytywna energię, którą dajesz innym…


Kama zabrała nas na pierwsze jogowe warsztaty do ,,Karma na wsi,, Gospodarstwa Reni i Marka.

Kamila Sierocka


Renia i Marek Chronowscy tworzą miejsce niezwykłe, magiczne, kto ich zna ten wie ile włożyli pracy i wysiłku aby zmieniać świat na lepsze, inspirować do zmian, karmić ludzi pysznym wegańskim jedzeniem.
Pierwszy raz  przed posiłkiem złapałyśmy się za ręce, pierwszy raz zjadłam wegański posiłek, wysłuchałam koncertu mis i gongów Reni, zrobiłam pozycję odwróconą i zapragnęłam innego życia…

Moja miłość do nich i do tego miejsca trwa do dzisiaj!

Film nakręcony właśnie u Renii i Marka!

..Karma na wsi.. stała się także i moją ,,karmą,, dla ciała i ducha .
Specjalne podziękowania dla Emilii Wcisło instruktorki jogi i całej jogowej grupy z Szadku, Namaste. Jestem wdzięczna za ten czas, za radość bycia razem ,,na macie,,.

Styczeń 2020


Dziękuję mojej przyjaciółce Ani, która jest ze mną od przedszkola. Trzyma mnie za rękę i wspiera.

Sylwii, że jest najpiękniejszą niezapominajką i aniołem, Izie za inspirację do pomagania innym i jej ,,Znajdź w sobie anioła,, Joasi i Agnieszce za najwspanialsza przygodę życia. Za to że byłyśmy dla siebie wsparciem w tamtych chwilach.

Ewie Skibie za to, że jest cudowną przyjaciółką, mentorką i aniołem. Za czas, wsparcie w trudnych momentach, wysoką wrażliwość na świat, miłość do zwierząt i ludzi, do babeczek w kąpieli i cudowne momenty razem.

Ewa Skiba Izabella Duniec Babeczki w kąpieli
Z Ewą


Podziękowania dla Magdaleny Zielewskiej i wszystkich aniołów babeczek.

Aleksowiporozmawiajmy.tv za pomoc w zrzuceniu betonowych okularów. Dziękuję za wspaniałe programy i wywiady, dzięki którym ludzie otwierają oczy, patrząc na obecną rzeczywistość. Twoje wypowiedzi stały się dla mnie w wielu sytuacjach drogowskazem i gdy bywało ciężko, próbowałam ten strach przezwyciężyć.
Dzięki temu jestem w tym miejscu z moimi ,,babeczkami,,:)


Serafinie z ,,Lawendowych Term,, za wspaniałość jej talentów i zaproszenie na Festiwal Lawendy w Uniejowie, które było dla ,,Babeczek w kąpieli,, momentem przełomowym.

Na Festiwalu w Uniejowie

Mieć brata to ogromna radość, przekonałam się o tym w wieku 15 lat gdy poznałam Grzesia.
Drugiego odnalazłam kilka lat później. Mieć dwóch braci to prawdziwy cud.
Grzegorz Duniec i Arkadiusz Babczuk  dziękuję Wam za to że jesteście i za całą moją rodzinę bliską i tą rozrzuconą po całym świecie <3

Na tym zdjęciu jestem z moim bratem Grzegorzem…


Pracowni Indygo z Łodzi, wspaniałej Dorocie i Bogusi z którymi współpracuję od lat, dziękuję za naukę rysunku i malarstwa, wystawy prac, i kiermasze rękodzieła oraz propagowanie naturalnych kosmetyków. Michałowi za jego wielki talent.


Salon Kosmetyczny Madame w Poddębicach, i jej właścicielka Magdalena to miłość do kosmetyków naturalnych. Dziękuję za promocję ,,Babeczek w kąpieli,,  liczne prezentacje i warsztaty kosmetyczne.

Magdalena (w środku)

Piękna wdzięczność dla Krystyny Zając – ziemskiego Anioła, za empatie i okazane serce, za pomocną dłoń w sytuacją kryzysowych, dobrą energię i wiarę w rozwój Babeczek w Kąpieli.

Krystyna Zając wystrój wnętrz urządzanie mieszkań
Z Krystyną Zając

Jakubowi Owczarkowi szczególne podziękowania za pomoc merytoryczną, organizację i wsparcie przy projekcie ,,Babeczek w Kąpieli,,.

Kasi i Przemkowi za wszystko dobre, radość pozytywną energię i możliwość obcowania z waszym ogrodem.

Katarzynie Maroszce – jest autorką zajęć relaksacyjnych połączonych z jogą – za pozytywną energię wokół, że jest prekursorką kobiecych przemian oraz instruktorką dobrego życia, medycyny chińskiej i biologii totalnej.

Jackowi Kołakowskiemu za wspaniałe koncerty na misach i gongach i cudowną jogę śmiechu. Małgosi Dunajczyk za dobre wróżby, piękne stylizacje i makijaże, Agnieszce Fulmar za jej wyjątkową twórczość i pogodny przekaz.


Agnieszka Ziembińska to kobieta niezwykła, uzdrowicielka, psycholog, terapeutka biologii totalnej i ustawień Hellingera. Dziękuję za pomoc w oczyszczeniu rodowych traum, za czas i uznanie, wspaniałą energię, dobre serce oraz za pozytywne zmiany w moim życiu.

Pracownikom biura projektów WSFIiF w Łodzi dziękuję za wyróżnienie i umożliwienie realizacji projektu ,,Babeczki w kąpieli drogą do zdrowia,,

Dziękuję pięknie Patrykowi Broś-Bąk za wyjątkową kreatywność , projekt strony z duszą i pozytywnym eko przesłaniem. Dziękuję za Twoją cierpliwość mimo zmienności mych pomysłów 🙂 Gdy będziesz budował własną zobaczysz, że to wcale nie jest takie proste….

Jestem wdzięczna za współpracę oraz wkład Twojej kreatywności i pracy twórczej, za akceptację moich opowiadań, miłość do muzyki i że mogłam stać się nauczycielką gry na pianinie. Za docenienie mnie w tym względzie i za słowo ,,mistrz fortepianu,, co prawda wydaje się ono na wyrost lecz dla mnie znaczy bardzo wiele.

Zosi Przygodzkiej za towarzystwo, prawdziwość, bezinteresowną pomoc, cykliczne wycieczki po jabłka, najcudowniejszą miętę jaka widziałam, najwspanialszy mniszek lekarski z którego robię mydła  i dobre serce.

Dziękuję moim wspaniałym klientkom i  miłośnikom ,,Babeczek w Kąpieli,, za zaufanie, pozytywny odbiór, zamówienia i wsparcie. Sprawiacie, że świat wokół wygląda pięknie.


Wszystkim piękna wdzięczność <3