31.10.2020 r – sobota

Moja prośba o spokój i pokój Pracując bezpośrednio w służbach medycznych i jako wieloletni pracownik służby zdrowia. poradni genetycznej uważam że sprawa aborcji, nie jest taka oczywista jak się wszystkim wydaje..

Miałam i nadal i mam kontakt z pacjentkami, pracowałam z kobietami, siedziałam przy ich łóżkach, wspierałam, puszczałam im muzykę relaksacyjną po amniopunkcjach , pracowałam przy stole operacyjnym , na bloku operacyjnym , w dziecięcym gabinetach itd.

Posiadam wiele certyfikatów, szkoleń kursów i ogromne doświadczenie w pracy z pacjentem. To pozwala widzieć sprawę szerzej ,a gdy dotknie się już duchowości, widzieć ,,inaczej,, Aborcja jest zabiegiem bardzo ,,nieobojętnym,, dla kobiecej psychiki i jej ciała.

Ponieważ dotyczy ,,życia ludzkiego,, jest to temat subtelny i wymaga ciszy i spokoju. Sprawa dotyczy kobiet, ich ciała, i kobiecej delikatności . W żadnej mierze ,,aborcją,, nie wolno wyklejać sobie ust i traktować jej przedmiotowo, z szacunku do człowieka i życia ogólnie.

Z pewnych względów jest to zabieg konieczny w określonych sytuacjach. a nawet wskazanym w określonych przypadkach . Aborcja jest , była i będzie… .Dlaczego na taką skalę rozmawiamy dzisiaj o niepełnosprawności? Dlaczego w świat wysyłane są takie słowa ,, niepełnosprawne dzieci,, Mają się rodzić idealni ?Świat ma być idealny?

Kto tak już wcześniej zakładał? Aha i na koniec uważałabym z generalizowaniem niepełnosprawności i ocenianiu przez , czy dane dziecko ma żyć , bo jest bez nóg , czy bez rąk, czy w ogóle. Tą ciekawą dyskusję czytają osoby które urodziły dzieci niepełnosprawne i je bardzo kochają , patrzą na nie przez pryzmat macieżyństwa i miłości .

Sytuacja którą się nagłaśnia jest dla tych osób trudna , bardzo trudna i słyszę nawet, że zaczęły się bać . ……Aborcja to slogan wysyłany na potrzeby zamętu tłumu. Ponieważ czyta to duża liczba kobiet. i jest to całkowicie absolutnie moje spojrzenie na temat. proszę zanim damy się sprowokować i wyprowadzić z domu w czasie Pandemii Covidu – upewnijmy się , że to co mówią media to prawda….

To bardzo często manipulacja emocjami…podsyca się nas, rzucając dany temat i się dzieje. Ważniejsze na ten moment dla każdej z nas jest pozostanie w domu , dla własnego bezpieczeństwa , z miłości do siebie i naszych bliskich. .Serdecznie pozdrawiam.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *