Paznokcie ❤ i Święto Zakochanych
Zakochajmy się zatem w Naszych Paznokciach ❤
Kochane Babeczki w Kąpieli rozpoczynam cykl felietonów o paznokciach, gdyż jestem mocno zaniepokojona rosnącą modą na HYBRYDĘ utwardzaną lampą UV. Lekarze już bija na alarm !!!


Jako propagatorka naturalnych kosmetyków postaram się zainteresować Was tematyką paznokci oraz przekonać że paznokcie nie tylko pełnią funkcję estetyczną i służą nam do ozdoby lecz spełniają szereg dobroczynnych funkcji w organizmie, są przekaźnikami informacji o naszym zdrowiu i o chorobach.


Wcześniej prawdziwie rzadko zastanawiałam się, jak dany zabieg czy produkt wpłynie na moje zdrowie.
Dzisiaj po poważnej chorobie dbam o swój organizm w szczególny sposób.

Naturalne paznokcie

Zatem gdy zostanie mi zaproponowany dany zabieg lub produkt zbieram szereg informacji na temat preparatu oraz skutków jakie przyniesie dla mojego zdrowia w dłuższej perspektywie.


Lekarze biją na alarm !!! Hybryda jest utwardzana lampą UV i może mieć opłakane skutki dla naszego organizmu. Stosowana w nadmiarze i zgodnie z obowiązującymi trendami przyczynia się do poważnych chorób naszego ciała.

Naturalne paznokcie hybrydowe – czy warto?


Kobietki kiedy ostatnio widziałyście własne paznokcie?
Czy dajecie im oddychać? Co o nich wiecie ?
Absolutnie nie chcę nikogo pouczać lub narzucać własnych w tym względzie treści, lecz proszę Was o chwilę refleksji i przeczytanie dalszych faktów na temat paznokci, jak ważne jest zachowanie ich w zdrowiu i dobrej kondycji.


Zdaje sobie także sprawę, że jeżeli to kwestia mody, za chwilę będzie kolejna. Rozumiem że można okazyjnie zrobić i ozdobić pięknie paznokcie, lecz robić to rutynowo, zupełnie nie widząc w tym zagrożenia dla własnego zdrowia?


Od wielu lat moje paznokcie są krótkie, zawsze mówię,, bo gram na pianinie,, 🙂 to prawda,Może i wy także zaczniecie grać na instrumencie? wtedy zupełnie długie przeszkadzają 🙂 Uwielbiam także czerwony lakier do paznokci i nie mam w tym względzie kompleksów względem wszechobecnej HYBRYDY, która mnie przeraża, przeraża mnie jeszcze bardziej ,że jest szkodliwa, wszechobecna i modna.
Cdn.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *