Zabiegany świat jest bardzo wymagający. W takim świecie brakuje czasu na to co kochamy. Często zmęczeni gubimy chęć do życia, pasje, które kochaliśmy w dzieciństwie, zaniedbując tym samym własne zdrowie.

Moje, Babeczki w Kąpieli, zmieniły moje życie na lepsze.
Teraz nareszcie robię to co kocham.
Moja obecna praca daje mi radość, wolność i poczucie spełnienia.
Możliwość tworzenia odciąża moją głowę od niepotrzebnych myśli, daje mi poczucie własnej wartości.

Zdrowy styl życia

Obcuję z pięknymi zapachami, kwiatami, przyrodą, tworzę kosmetyki, maluję obrazy, gdy mam czas rysuję, gram, słucham muzyki i śpiewam.
Świadomie podążam ścieżką pozytywnego myślenia, odcinając się od obowiązujących trendów oraz pędzącego świata. Ten stan rzeczy daje mi więcej energii do życia.

Mam wrażenie, że w czynny sposób wpływam na poprawę jakości życia innych dzieląc się w sposób spokojny swoją wiedzą i doświadczeniem. Chętnie słucham także innych i wykorzystuję rady w moim życiu.
Starannie dobieram informacje, których słucham i oglądam.

Wybieram jedynie to co lubię, filmy bez agresji i przemocy, unikam audycji przepełnionych agresją. Uważam, że wszystko ma wpływ na moją codzienność i poziom mojego stresu wpływa także na mój lęk.


Kreuję własną rzeczywistość


Zaczęłam więcej czasu spędzać na wsi. Bliski kontakt z naturą, Ziemią, przyrodą daje mi siłę i moc. Zaczęłam inaczej oddychać i żyć.
Po przez moją twórczość, wyrażam siebie i zachęcam innych do bycia dobrym dla siebie 🙂


Cały czas pojawiają się kolejne pomysły, spotykam cudowne osoby, które mi pomagają. Mogę tworzyć i wyrażać siebie przez moje kosmetyki.
Były oczywiście momenty trudne, wymagające odwagi, były momenty zwątpienia i chęć, by z powodu wygody wrócić do tego, co znane.
Teraz mogę powiedzieć, że było warto.


Pragnę stymulować innych do zaprowadzenia higieny we własnym życiu, do higieny swojego zdrowia psychicznego, do zatrzymania się w biegu, poszukiwań pasji i chęci bycia ze sobą i dla siebie.


Zdałam sobie sprawę, że jest mi dużo łatwiej, gdyż moja praca zawodowa nauczyła mnie technik radzenia sobie ze stresem, ochrony mojej przestrzeni życiowej, oraz szacunek dla mojej psychiki.

Choroba bywa uzdrowieniem


Pragnę inspirować do życia pełnego radości i szczęścia.
Zachęcam także do zdrowego odżywiania, ograniczenia spożycia mięsa, stosowania kosmetyków naturalnych oraz produktów bez konserwantów i chemii. Czasem warto zachorować, aby wyzdrowieć i mocniej docenić życie.

Choroba bywa uzdrowieniem, przynosi zastanowienie i większą determinację do zmian na lepsze.

Z wyrazami szacunku i życzliwością dla nas Wszystkich całej planety i
Izabella Duniec

masło do ciała naturalny sklep

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *