Dokąd zmierzamy? Dlaczego bez leków ludzkość przetrwała tysiące lat a teraz katar czy chrypka jest powodem do obaw.

Lekomania – czy możemy temu zapobiec? Proszę absolutnie nie odbierać tego jako brak szacunku do kogokolwiek, być może mnie jest łatwiej gdyż zgłębiałam tematykę służby zdrowia od 30 lat. Dlatego dzielę się tym w sposób najbardziej czytelny, z miłością do ludzi i zwierząt z prośbą o zastanowienie.


Choroby i jednostki chorobowe dzisiaj rozmnażają się jak grzyby po deszczu. Skąd to się bierze?
Diagnozowane jest wszystko, że za mały, za duży, za krótki, zbyt długi, chrypka, katar wtedy potrzebny jest lekarz i najlepsze panaceum na wszystko ANTYBIOTYK 🙂 i szczepionki.


Nikt się nie zastanawia, że może ta cala patologia z zaburzoną odpornością jest być może pokłosiem nadużywania szczepień i antybiotyków i oprysków wszędzie Rondup’em.

Lekomania w Polsce


Może wyeliminowaliśmy Odrę czy Grypę, choroby, które nie są śmiertelne (zachęcam do lektury oraz rozmów z dziadkami) natomiast mamy plagę nowotworów, autyzmu i chorób autoimmunologicznych.


Socjotechnika to niebywały wirus. Wirus wpuszczany do naszych umysłów

Zarządzanie przez konflikt jest bardzo opłacalne po to by w społeczeństwie nie było jedności , wtedy łatwiej się nim steruje.
Ciekawa jestem co było wcześniej, w erze przed szczepiennej przecież ludzkość na ziemi trwa tysiące lat naszej ery i jeszcze przed.
Nie było leków a jednak jakiś protoplasta i protoplastka przeżyli bez szczepień i antybiotyków na Ziemi kontynuując narodziny kolejnych pokoleń ludzi.

Na szczęście może jest jakieś światełko i ludzie zaczynają się budzić.

lekomania w polsce
Piast i Rzepka

1 Komentarz

Od teraz nie zatrzymuj się na poboczach z dziećmi – to niebezpieczne - Kosmetyki Naturalne · 12 czerwca, 2021 o 9:22 am

[…] owady umierają.Chorujemy globalnie na […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *