Malowanie pięknych obrazów


Malowanie obrazów krok po kroku

Moje obrazy- są obrazami mojej duszy, moim vedic art.
Rysunek i malarstwo zajmuje wyjątkowe miejsce w moim życiu, jest intymnym spotkaniem ze sobą, sposobem samopoznania i wyrażania siebie.

Malowanie obrazów suchymi pastelami


Prawdą jest, że jeśli się czegoś bardzo pragnie to można. Rysunek i malarstwo odkryłam po latach, właściwie zaczęłam rysować po chorobie. Tak po prostu i spontanicznie wzięłam ołówek i narysowałam twarz mojej córki, która wydała się być do niej podobna.

Udział w warsztatach z rysunku i malarstwa stał się dla mnie także sposobem na uzdrowienie dolegliwości ciała i umysłu.kocham malować dla siebie.


Kto by pomyślał, że rysunek ołówkiem stanie się moją radością, że poznam zapach farb olejnych. Dzisiaj wiem, że rysunek otworzył mnie na inne dziedziny kreacji mojego życia.

Malarstwo stało się moja pasją, uważam to za cud i radość z możliwości tworzenia, to dar bo przecież wcześniej nie rysowałam.
Zmaterializowało się moje marzenie.

Malowanie obrazów od czego zacząć

Przez ostatnie kilka lat powstało wiele obrazów, rysunków które kocham, poznawania technik malarskich, doświadczeń w pracy z farbami, pastelami i ołówkiem, linorytem czy prasą introligatorską.

Udział w warsztatach w Pracowni Indygo Art to serdeczne przyjaźnie, które trwają do dziś, to godziny pracy wspólnie spędzonej przy sztalugach, to wystawy, wernisaże i wspólne projekty. To niezapomniany i wartościowy czas. Wszystko za sprawą wspaniałych instruktorów Pracowni Indygo Art w Łodzi.

rumianki w moim ogrodzie jak zaczac malowac krok po kroku
Rumianki

Malowanie obrazów nie tylko dla początkujących


Obserwuj mnie w mediach społecznościowych!

Warsztaty malarskie

Zapisz się na warsztaty malarskie

Zapisz się na Warsztaty Edukacyjne z Izą

To nie tylko warsztaty, to znacznie więcej

  • Dowiesz się jakie rośliny warto zbierać, aby potem zrobić z nich naturalne kosmetyki
  • Jak produkować i ozdabiać własne kosmetyki
  • Wspólnie spędzicie wspaniale czas
  • Pospacerujecie po pięknych okolicach województwa łódzkiego