Jedną z największych pasji jest moje życie. Postanowiłam żyć i pracować z pasją, by móc obserwować zmieniające się pory roku za oknem. Od kilku lat wytwarzam  kosmetyki naturalne ,,Babeczki w kąpieli,,

Napisałam autorski  program ,,Kosmetyki naturalne drogą do zdrowia,,. Prezentuję swoją twórczość na Festiwalach lawendy w Uniejowie, kiermaszach rękodzieła w Ogrodach Gayera w Łodzi, oraz licznych pokazach i prezentacjach w salonach kosmetycznych na terenie woj. łódzkiego.

babeczki w kapieli kulu musujace do kapieli blog
Kule Musujące – prototyp nazwy i początek Zdrowego Stylu Życia

  Od wielu lat interesuje się kosmetykami naturalnymi, ziołolecznictwem (sama zbieram i suszę zioła z ekologicznych terenów), tworzę własne kosmetyki, kompozycje zapachowe, wyrabiam mydła, przygotowuję maceraty olejowe, napary ziołowe. Interesuję się aromatoterapią.

Czytam dużo książek a także publikacji na temat wegańskiej kuchni, ziół i kosmetyków naturalnych. Oglądam filmy edukacyjne, poszukuję warsztatów i szkoleń związanych z tą tematyką. Bliskie jest mi życie blisko natury.


Interesuję się alternatywnymi formami leczenia, medycyna naturalną, medycyną chińską, akupunkturą, refleksologią oraz stawianiem baniek. Jako pielęgniarka uważam, że alternatywne formy medycyny są konkurencją dla obecnej farmakologii. Ukończyłam Kurs Refleksologii I stopnia organizowany przez Polski Instytut Refleksologii. Od kilku lat praktykuję Jogę.

     W swoim codziennym życiu stosuję etykę jaką niesie pemakultura. Działam na rzecz obrony polskiej wsi.
Zasady świadomego życia, wdrażam zarówno w domu w mieście jak i na wsi. Dbam o środowisko, segreguję śmieci, próbuję uprawiać ogród, interesuję się odnawialnymi źródłami energii.     Ukończyłam warsztaty pt. „Języka Obrazu” w Indygo Studio Plastyczne w 2014 roku. Wiele lat byłam uczestniczką warsztatów w Indygo Studio Plastyczne w Łodzi. Uczestniczyłam w licznych wystawach, wernisażach, kiermaszach i plenerach malarskich. Wykształcenie muzyczne, gra na pianinie, rysunek i malarstwo to cześć mojego życia.

Po przez swoja historię i historię mojego życia pokazuję, że zawsze jest dobry czas na zmiany. Jeżeli bardzo się czegoś pragnie to wystarczy poprosić.


Afirmacje, pozytywne słowa i myśli kształtują naszą rzeczywistość. Zmiana sposobu myślenia na pozytywne kreuje pozytywne zmiany w życiu. Zapraszam do niego także i Was.

Izabella Duniec

JOGA


Joga jest starożytnym systemem duchowym, który prowadzi do poznania samego siebie i rzeczywistości zewnętrznej poprzez własne doświadczenie. Ostatecznym celem Jogi jest odkrycie prawdziwej natury rzeczywistości i doprowadzenie do całkowitego ustania cierpienia.
Bardzo szybko joga stała się dla mnie bardzo ważną częścią życia i czymś znacznie więcej niż ćwiczeniami ..

iza cwiczy jogę JOGA ARTYKUŁ

Joga obecnie w moim życiu stanowi źródło spełnienia, regeneracji mojego ciała i duszy., Jest dla mnie pełną duchową ścieżką. Joga bardzo pomogła mi dojść do siebie po chorobie, wyciszyć mój umysł, rozciągnąć moje ciało. , stała się dla mnie drogą do samopoznania.
 Jest obecnie ważnym aspektem mojego życia, daje mi radość i  spełnienie.

Cieszę się gdy widzę efekty mojej praktyki, przez  pokonywanie wcześniejszych ograniczeń mojego ciała. Dziękuję wszystkim instruktorom jogi, których spotkałam na mojej duchowej ścieżce..

Namaste