Babeczki w kąpieli na czele której stoi Izabella Duniec proponuje warsztaty edukacyjne dla osób poszukujących drogi bliskiej natury. Drogi bez zanieczyszczeń, zdrowej żywnośći oraz kosmetyków własnorecznie produkowanych.

W dzisiejszych czasach element natury staje się powowli wypierany na rzecz jeszcze szybszego życia mentalnej choroby XXI -wieku.

Na przeciw wychodzi delikatność i wrażliwość każdego z Nas, którą Izabella wzbudza w Tobie podczas pierwszego spotkania i pokazuje, jak się z nią obchodzić.

Do wyboru są warsztaty tematyczne:

1. Warsztat jednodniowy

Warsztat będzie różnorodny, w zależności od pór roku i rodzaju kwitnienia i zbierania ziół. Otrzymasz produkt naturalny własnoręcznie przez siebie wykonany i udekorowany. Dowiesz się ciekawych informacji zbieranych jesienią, latem czy wiosną. O właściwościach, sposobie suszenia i przetwarzania.

2. Warsztat plener malarski

Dedykowany dla osób chętnych. Dla młodzieży, osób kreatywnych, chcących rysować, stawiających pierwsze kroki w malarstwie. Dla osób dojrzałych chcących przełamać swoje dotychczasowe życie malarstwem i zajęciami kreatywnymi.

3. Warsztat wyjazdowy

Spacer po łące i szukanie ziół, zbieranych na herbatę ziołową. Obserwacja otaczającej przyrody. Gimnastyka oddechowa. Przytulanie się do drzew. Omówienie wybranego zestawy ziół do zaparzenia herbaty – właściwości, wskazania i przeciwwskazania wybranej mieszanki ziół.

kule kąpielowe warsztaty jak robic własne kosmetyki